Sposób płatności

Sposób płatności

 

Staramy się dawać z siebie wszystko pracując dla naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy 2 metody płatności za towary zakupione w naszym e-shopie. Płatności kartą kredytową online stają się coraz bardziej popularne. Ta metoda płatności jest bardzo bezpieczna, odbywa się za pomocą bezpiecznego szyfrowania i nie można jej użyć w niewłaściwy sposób. Klasykiem, który wciąż ma wielu zwolenników, pozostaje płatność gotówką "za pobraniem" bezpośrednio do kuriera.

 
On-line PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ

Płatność kartą kredytową to internetowy sposób płatności, w którym klient płaci kwotę za towar za pośrednictwem bramki płatniczej. Klient wprowadza numer karty kredytowej, datę ważności i kod CVC bezpośrednio do bezpiecznej bramki płatności. Platební brána GoPay je regulována Českou národní bankou a tím je také garantována její bezpečnost. On-line płatność kartą ma rowinież jedną wielką zaletę - w naszym e-sklepie nie nalicza się za nią dodatkowych oplat, jest całkowicie BEZPŁATNA.

 
 
PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM PRZY ODBIORZE

W Polsce jest to nadal najpopularniejsza metoda płatności za towary zakupione za pośrednictwem sklepów internetowych. Jednak trend zaczyna się znacznie przybliżać do tendencji krajów zachodnich, w których dominuje płatność online za pośrednictwem bramy płatniczej. Za towar doręczony "za pobraniem" możesz zapłacić gotówką lub kartą kredytową bezpośrednio u kuriera. Forma płatność metodą "za pobraniem" przy odbiorze przesyłki  jest u wszystkich firm kurierskich płatna. Opłata wynosi 3 zł.

 

payments
pl-PL
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.