O projekcie Glano

 

O projekcie Glano

 

Glano to  sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór odzieży, obuwia oraz akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Specjalizujemy się w sektorze atrakcyjnej modnej odzieży, który jest jednocześnie trendy i w dostępnych cenach. Nasza oferta odzieży obejmuje damskie t-shirty i swetry, płaszcze i kurtki. W naszej szerokiej ofercie obuwia znajdziesz buty letnie i jesienne lub zimowe. Oferujemy ponad 2000 modeli, od baletek  po kozaki czy śniegowce.

50% towarów znajduje się w naszym magazynie, 50% towarów jest w magazynie naszych dostawców. Towary magazynowe wysyłamy w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia, a towary, które nasi dostawcy mają w magazynie, są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3-5 dni roboczych.

  Ideą projektu Glano jest oferowanie wysokiej jakości, nowoczesnej odzieży i obuwia po bardzo rozsądnych cenach. Jednak ceny i jakość towarów nie są dla nas jedyną motywacją, naszym kolejnym celem jest zaoferowanie wysokiej jakośći  obsługi Klienta a także usług logistycznych na najwyższym poziomie.

 Jesteśmy sprawdzonym sklepem internetowym z dużym doświadczeniem.

  

payments
pl-PL
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.